‘Ezel’ oyuncuları yıllar sonra bir araya geldi! Gözler Cansu Dere’yi aradı

Kenan İmirzalioğlu, Cansu Dere, Tuncel Kurtiz, Haluk Bilginer, Barış Falay, Sarp Akkaya, Sedef Avcı ve Bade İşçil gibi birçok ismin rol aldığı, 2009-2011 yılları arasında yayınlanan ‘Ezel’ dizisinin oyuncuları, yıllar sonra buluştu.

Yapımın birbirinden ünlü isimleri, ikinci yönetmen olarak görev yapan Cem Karcı’nın doğum günü için bir araya geldi.

“İYİ Kİ DOĞDUN CEM”

Konsept olarak beyaz giyinilen doğum günü kutlamasında ekipçe çekilen bir karelerini paylaşan Sedef Avcı, “İyi ki doğdun Cem” mesajını yazdı.

‘Ezel’ oyuncularının birlikte verdiği pozlar sosyal medyada kısa sürede gündem olurken; dizide ‘Eyşan’ karakterine hayat veren Cansu Dere’nin doğum günü kutlamasına katılmamış olması dikkat çekti.

“EYŞAN TAM ASOSYAL ÇIKTIN”

Sosyal medya kullanıcıları, “Eyşan yine ortada yok, ne iş çeviriyor?”, “Eyşan’ın olmamasına mı sevineyim, Ramiz dayının olmamasına mı üzüleyim bilemedim” ve “Eyşan tam asosyal çıktın” gibi yorumlar yazdı.

28 Eylül 2009 tarihinde yayın hayatına başlayan Ezel dizisi 20 Haziran 2011’de yayınlanan 71. bölümle final yapmıştı. Alexandre Dumas’ın Monte Kristo Kontu adlı romanından uyarlanan dram ve aksiyon türündeki yapım, unutulmaz replikleri ve sahneleriyle hâlâ popülerliğini devam ettiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir